W naszej Pracowni Reklamy wspólnie z Państwem stworzymy i zrealizujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt wyjątkowe projekty.

Gadżety

Rozpoznawalność Państwa firmy poprawi się dzięki zaprojektowanym z nami gadżetom reklamowym. Proponujemy między innymi: długopisy, breloki, kubki, balony, czapki i koszulki, znaczki firmowe i pamiątkowe itp.

Indoor

Zaprojektujemy z Państm elementy identyfikacji wizualnej i informacji niezbędne dla oznakowania wnętrz takie jak tabliczki z logo Państwa firmy, tabliczki imienne, tabliczki informacyjne.

Outdoor

Nasi Graficy zaprojektują elementy reklamowe, które sprawią, że Państwa firma zaistnieje w otwartej przestrzeni miasta. Np. szyldy, kasetony świetlne, banery, litery przestrzenne, koziołki, grafiki reklamowe wyklejane na samochodach, itp.

Laser grawerujący

Laserowe grawerowanie dowolnych elementów graficznych takich jak logo, tekst podziękowania itp. jest wyjątkowym sposobem znakowania przedmiotów wykonanych ze skóry, szkła, drewna czy plastiku. Technika ta nadaje się do tworzenia eleganckich i trwałych artykułów reklamowo-promocyjnych, prezentów na szczególne okoliczności, ale i przedmiotów używanych na co dzień w pracy i w domu.

Strona www

Państwa firma dotrze do większej liczby klientów dzięki dobrze skonstruowanej stronie www.

Zaproszenia ślubne

Wspólnie z przyszłymi Państwem Młodymi zaprojektujemy i specjalnie dla nich wydrukujemy zaproszenia ślubne. Pełną ofertę oferowanych wzorów zaproszeń można poznać w naszej siedzibie. Realizujemy także projekty indywidualne.