Firma ATTYLA powstała w 1990 roku, od początku istnienia prowadzi działalność w Zamościu. Rozpoczynała dość skromnie, bo z jedną maszyną drukującą i dwoma pracownikami – obecnymi wtedy współwłaścicielami. Dzięki dobrej koniunkturze w latach dziewięćdziesiątych firma była w stanie wyjść na rynek nawet ogólnopolski i z biegiem czasu rozrosła się na jedną z największych drukarni w ówczesnym zamojskim województwie. Tylko nieustanne inwestowanie pozwoliło działać na rynku do dnia dzisiejszego, a wprowadzanie coraz to nowszych technologii pozwala konkurować z innymi drukarniami. Działania obecnych współwłaścicieli, to znaczy ich otwartość na rynek poligraficzny, prowadzą firmę na dobrą drogę, która pozwala na rozwój, wprowadzanie nowych produktów, pozyskiwanie nowych klientów także tych, o których najtrudniej jest nam konkurować, tzn. klientów z Unii Europejskiej.

Drukarnia z tradycjami

Attyla

Pieczątki

Pieczątki

Prawie od początku swojego istnienia nasza firma zajmuje się wykonywaniem pieczątek, dzięki temu mają Państwo gwarancję dobrej jakości projektów i wykonania. Jesteśmy partnerem firmy TRODAT i serwisu Pieczatki.pl

Pracownia reklamy

Pracownia reklamy

W naszej Pracowni Reklamy wspólnie z Państwem stworzymy i zrealizujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt wyjątkowe projekty. Oferujemy gadżety reklamowe, grawerowanie laserem, projektowanie stron www, zaproszenia ślubne, reklamę outdoor oraz indoor.

Drukarnia

Drukarnia

Drukujemy offsetowo i cyfrowo wysokiej jakości plakaty, ulotki, naklejki, wizytówki, notesy, teczki, foldery, albumy, książki i wiele innych… Napisz nam czego potrzebujesz, doradzimy i przygotujemy ofertę.

Główny profil działalności firmy to szeroko pojęta poligrafia, ale także studio graficzne, introligatornia, druk cyfrowy, dział produkcji reklamy zewnętrznej oraz wyrób pieczątek. Drukarnia zajmuje się drukiem offsetowym arkuszowym. To znaczy, że przeznaczony on jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla klientów indywidualnych. Drukarnia jest w stanie drukować od małych formatów do formatu B2, na papierach offsetowych i kredowych różnych gramatur. Zajmujemy się projektowaniem na potrzeby klienta form takich, jak np.: wizytówki, naklejki, etykiety, ulotki, foldery, papiery firmowe, plakaty, ale także złożone i trudne zlecenia, jak np.: książki, wydawnictwa prasowe, publikacje, teczki, katalogi, kalendarze, notesy, oprawy, różnego rodzaju druki uszlachetniane.Zaopatrujemy firmy w materiały promocyjne, reklamowe, druki akcydensowe – biurowe, instrukcje, koperty i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma tysiącami odbiorców, którzy poprzez wieloletnią współpracę rozwijają się razem z nami na biznesowym rynku. Jesteśmy firmą solidną i chętną do dalszego rozwoju.